Hakkımızda

[slideshow image_size=”port3_grayscale” slides=”815″]
[block_title style=”column_title” inner_style=”inline_border” title=”Kurumsal”][/block_title]

İmdat Uydu 40 yıllık tecrübesiyle şahıs firması olarak  kurulduğu günden bu yana Antalya Manavgat bölgesinde koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen İmdat Uydu Akdeniz bölgesinde  güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini aldı.

Televizyon yayın ve dağıtım teknolojisi, bina zayıf akım teknolojileri, ses ve görüntü sistemleri .. yeni gelişimlerle gittikçe daha entegre ve yüksek teknoloji gerektiren bir yapıya dönüşmektedir.

İmdat Uydu olarak; 40 yıllık sektör geçmişimizle..  Otel, Hastane, Toplu Konut, Üniversite, Lojman ve Toplu Yerleşim birimlerinde ihtiyaç duyulan,  uzaktan erişimli ve dijital altyapılı; smatv (merkezi uydu tv dağıtım sistemi),  Çanak  sistemleri, Uydu sistemleri ve IPTV Sistemleri (internet üzerinden TV) ile sektörlerinde..  ürün satışı, montaj – servis hizmetleri konularında Bölgenin öncü ve örnek bir firması olmaktan gurur duyuyoruz.

[skills][skill title=”Müşteri Memnuniyeti” percentage=”100″][skill title=”Ürün ve Hizmet Kalitesi” percentage=”100″][skill title=”Servis” percentage=”100″][skill title=”Mutlu Müşteri” percentage=”100″][/skills]
[block_title style=”column_title” inner_style=”inline_border” title=”What They Say”][/block_title][testimonial_carousel]
[block_title style=”column_title” inner_style=”inline_border” title=”Our Great Team”][/block_title]
[staff staff=”743″ style=”style_2″]
[staff staff=”747″ style=”style_2″]
[staff staff=”748″ style=”style_2″]